İŞ’TE KOBİ’den yepyeni bir hizmet daha: SUNUMATİK

Türkiye İş Bankası’nın KOBİ’lere özel internet sitesiİŞ’TE KOBİ, 20 bini aşkın üyesine ücretsiz sunmakta olduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek, KOBİ`lerin hem iç hem de dış pazarlarda firmalarını tanıtabileceği sunumları kolaylıkla hazırlamalarına destek olmak amacıyla SUNUMATİK uygulamasını hayata geçirdi.

PİYASALAR Hit: 1237 / Yorum: 0 / 2 Ekim 2013 20:06
İŞ’TE KOBİ’den yepyeni bir hizmet daha: SUNUMATİK
-A +A

İçerik ve tasarımsal özelliklerin değerlendirildiği uluslararası yarışmalarda bugüne kadar altı ödüle layık görülen İŞ’TE KOBİ’nin (istekobi.com.tr), üye kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu ve tasarımı MagicClick Digital Solutions tarafından gerçekleştirilen, sektörel içerikleri Dünya Gazetesi desteğiyle oluşturulan yeni hizmeti SUNUMATİK ile KOBİ’ler görsel zenginliği yüksek sunumlara kolayca ve süratli şekilde sahip olacak.

SUNUMATİK, yurt dışıyla bağlantılı çalışmak isteyen KOBİ’ler için ayrıca bir kolaylık daha sunuyor. Uygulamanın içinde hazır bulunan cümlelerin kullanımıyla yabancı dil kaygısı taşımadan İngilizce sunum hazırlamak mümkün olabiliyor.

SUNUMATİK kullanıcıları, hazır sunum temalarını kullanarak, animasyon ve grafiklerle zenginleştirilmiş sunumlarını hızlıca hazırlayabilecek. KOBİ’ler firmalarına ait açıklamaların yanı sıra logo ve fotoğraf gibi görselleri de ekleyerek sunumlarını kişiselleştirebilecek, hazırladığı sunumları bilgisayarına indirebilecek, e-posta ile farklı kullanıcılara iletebilecek, Facebook, Twitter, Friendfeed vb. sosyal internet ağlarına ve İŞ’TE KOBİ’nin KOBİ Pazarı bölümündeki firma tanıtım sayfasına ekleyebilecek. Ayrıca, hali hazırda İŞ`TE KOBİ`de yer alan 24 farklı sektöre ilişkin güncel değerlendirmeleri içeren hazır sektör sayfalarını sunumlarına İngilizce veya Türkçe olarak ekleyebilecek.

İnternet kullanıcılarının firmalarını, ürün veya hizmetlerini; hızlı, pratik ve görsel olarak zengin sunumlarla tanıtabilmeleri için hazırlanan flash tabanlı bir internet uygulaması olan SUNUMATİK hizmetine, İŞ`TE KOBİ internet sitesi ana sayfası www.istekobi.com.tr ve www.sunumatik.com adreslerinden ulaşılabiliyor..

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
TÜRKİYE
Ayakkabı sektörü ihracatta rekora koşuyor

Ayakkabı sektörü ihracatta…

02:25 - 29 Nisan 2023
TÜRKİYE
Türkiye'nin turizm geliri yılın ilk çeyreğinde yıllık bazda yüzde 32,3 arttı

Türkiye'nin turizm geliri…

02:22 - 29 Nisan 2023
SEKTÖRLER
BDDK'dan yerli elektrikli araçlar için kredi düzenlemesi

BDDK'dan yerli elektrikli…

02:20 - 29 Nisan 2023
TÜRKİYE
Et ve Süt Kurumundan piyasaya daha etkin müdahale için "besi çiftliği" hamlesi

Et ve Süt Kurumundan piyasaya…

02:19 - 29 Nisan 2023
SEKTÖRLER
BES'e yıl sonuna kadar 1 milyon yeni katılımcı bekleniyor

BES'e yıl sonuna kadar 1…

02:07 - 29 Nisan 2023